Z BREZPLAČNIM AVTOBUSOM NA INFORMATIVNE DNEVE
INFORMATIVNI DNEVI se bližajo in na UP Fakulteti za vede o zdravju se na obisk zainteresiranih dijakov že veselo pripravljamo.

V petek, 17. februarja 2023, bo organiziran BREZPLAČEN AVTOBUS za vse dijake, na relaciji MURSKA SOBOTA – MARIBOR – CELJE – LJUBLJANA – POSTOJNA – KOPER – IZOLA – PORTOROŽ (popoldan je organiziran prevoz nazaj). Urnik avtobusnega prevoza si lahko pogledate TUKAJ.

Vabimo vas v petek, 17. februarja 2023, ob 10. in 15 uri, ter v soboto, 18. februarja 2023, ob 10. uri v prostore fakultete na naslednje lokacije:
  • UP FVZ, SB Izola, Polje 42 (pritličje): PETEK ob 10. in 15. uri ter SOBOTA ob 10. uri:

– predstavitev štud. programa ZDRAVSTVENA NEGA: predavalnica P2

– predstavitev štud. programa PREHRANSKO SVETOVANJE – DIETETIKA: predavalnica P1

•  UP FVZ, objekt Livade 1.0 (Kampus Livade), Livade 6, Izola: PETEK ob 10. in 15. uri ter SOBOTA ob 10. uri:

– predstavitev štud. programa APLIKATIVNA KINEZIOLOGIJA: predavalnica OMEGA

– predstavitev štud. programa FIZIOTERAPIJA: predavalnica SIGMA

• UP FVZ, Vipava (Trg Pavla Rušta 6): samo PETEK ob 10. uri:

– predstavitev štud. programa ZDRAVSTVENA NEGA: predavalnica 1

V okviru INFORMATIVNIH DNI bosta 17. 2. in 18. 2. 2023 potekali SPLETNI predstavitvi:

Veselimo se srečanja z vami!