Predstavitev kariernih priložnosti za študente in diplomante UP FVZ

19. marec 2024 | Predstavitev kariernih priložnosti

Alumni klub UP FVZ bo v torek, 19. marca 2024, ob 14.00 organiziral spletno predstavitev z naslovom »Karierne priložnosti UP FVZ«. Ta dogodek je namenjen študentom in diplomantom fakultete ter članom Alumni kluba UP FVZ.

Glavni cilj dogodka, ki ga podpirajo številna delovna okolja, je poudariti pomembnost načrtovanja karierne poti že v času študija ter predstaviti različne potencialne delodajalce ter druge karierne možnosti, ki so na voljo študentom med študijem in diplomantom, ki šele vstopajo na trg dela (obvezno praktično usposabljanje, študentsko delo, projektno delo, možnosti zaposlitve itd.).

Dogodek bo potekal na daljavo preko aplikacije Zoom. Vključeval bo krajše, petminutne predstavitve posameznih organizacij, pri čemer bo ob koncu dogodka čas namenjen tudi za vprašanja udeležencev.

Sodelujoče organizacije:
– Bolnišnica Sežana,
– Center za starejše občane Lucija,
– Kineziološki center Corpus,
– Splošna bolnišnica Nova Gorica,
– Zdravilišče RKS Debeli rtič,
– Zdravstveni dom Osnovno varstvo Nova Gorica.

Povezava na dogodek: https://upr-si.zoom.us/j/84299157487

V kolikor se nameravate predstavitev udeležiti, vas prosimo za informativno prijavo do petka, 15. marca 2024 s klikom na PRIJAVA.

VABLJENI!