Študentje UP FVZ, a gremo na Dunaj?

V soboto, 16. 4. 2016, študentski svet UP FVZ organizira enodnevni izobraževalni izlet na Dunaj.

K udeležbi vabimo vse naše študente, torej obeh programov ter stopenj, kot tudi redne in izredne!

Znesek izleta znaša 25 Eur na študenta. Vanj je všteta cena prevoza in vstopnina. Predlaga se, da s seboj vzamete še za kakšen prigrizek ali obrok, saj je vmes predviden prosti čas za kosilo.

1. Zdravstvena nega – program;

Narrenturm: Voden ogled patološko-anatomskega muzeja.

Josephinum: Ogled zbirke zgodovinsko-medicinskega muzeja dunajske medicinske univerze, vključno z anatomskimi voščenimi figurami in znamenito historično knjižnico.

2. Dietetika – program;

Dietetiki bi imeli malce več prostega časa. Želeli smo se povezati z Faculty of life science Vienna, kjer imajo Department of Nutrition. Tukaj bi imeli predstavitev fakultetnih prostorov, laboratorijev. Istočasno se na Dunaju odvija tudi Štajerski kulinarični festival. V primeru, da vas omenjeno ne zanima, ste dobrodošli pristopiti k programu zdravstvene nege.

Trajanje izleta: odhod ob 5.00 (odhod iz Kopra – glavna avtobusna postaja) – povratek ob 20.00 (štart iz Dunaja); ob 24.00 (predvidena vrnitev).

Glavni namen izleta je druženje študentov. Poleg tega upamo, da se bo vsak od nas tudi kaj novega naučil.

• Rok prijave je do 12. 4. 2016 (šteje se dan vplačila)!

Kontaktni podatki za prijavo:

* E-mail: studentski.svet@fvz.upr.si                              * Osebno: Armin Nuhić, Marko Petrović, Iris Ozimič.