Razpis za študente UP za obiskovanje študijskih predmetov v okviru tedna T4EU

UP v okviru evropske univerze Transform4Europe (T4EU) objavlja Javni razpis za obiskovanje študijskih predmetov v okviru tedna T4EU za študente UP v študijskem letu 2024/2025 (klik za PRENOS).

UP v sodelovanju z Univerzo v Trstu organizira T4EU teden / T4EU Week, ki bo potekal od 20. do 24. maja 2024 in v okviru katerega bodo študenti lahko obiskovali enega od osmih predmetov ter po uspešno opravljenem preizkusu znanja pridobili 3 ECTS kreditne točke:

Vse informacije o ponujenih predmetih so na voljo (tudi) TUKAJ.

Predmeti se bodo izvajali v angleškem jeziku. Vsak predmet bo potekal tako v živo kot prek spleta. V živo bo izveden v okviru tedna T4EU, spletni del pa bo potekal pred tem tednom ali po njem.

KDO SE LAHKO PRIJAVI?

Študenti Univerze na Primorskem (UP), ki imajo status rednega ali izrednega študenta na dodiplomskih in podiplomskih študijskih programih UP.

ODDAJA PRIJAVE

Študenti oddajo PRIJAVNI BRAZEC, ki vključuje MOTIVACIJSKO PISMO V ANGLEŠKEM JEZIKU,  na >>> naslednji povezavi <<<.

V prijavi lahko študenti po vrstnem redu razvrstijo tri (3) predmete, ki se bodo izvajali v okviru tedna T4EU in bi se jih želeli udeležiti.

Rok za oddajo prijave: 9. april 2024.

Preberi >> RAZPIS << in se prijavi na T4EU teden!