Poletna šola BICEPS (zdravstvena in finančna pismenost)

Fakulteta za vede o zdravju Univerze na Primorskem sodeluje v Erasmus+ projektu z naslovom BICEPS – Building Financial Capability for Healthcare Professionals. Cilj projekta je usmerjen v učenje in pripravo zdravstvenih delavcev in sodelavcev na bolj učinkovito zdravstveno in finančno pismenost.

V okviru projekta od 11. do 15. julija 2022 v Kopru poteka druga poletna šola, na kateri so sodelovali študenti vseh treh sodelujočih univerz – Univerze na Primorskem, University of Udine (Italija) in Masaryk University of Brno (Češka). Namen poletne šole je povečati ključne kompetence študentov zdravstvenih poklicev na področju zdravstvene in finančne pismenosti. V okviru poletne šole so sodelovali študenti vseh študijskih programov FVZ.

Preberi več >>>