Okrogla miza Glamping: priložnost ali izziv za nastanitveno ponudbo Slovenske Istre

VABLJENI NA OKROGLO MIZO!

Pridružite se nam na okrogli mizi, kjer bomo razpravljali o priložnostih in izzivih glampinga, kot novi nastanitveni ponudbi v Slovenski Istri ter predstavili dosežke študentskega projekta URBAM. Prepustite se navdihu in skupaj odkrijmo nove priložnosti!

Datum: 14. junij 2023

Čas: 17:00

Lokacija: Fakulteta za turistične študije – Turistica / Zoom

Dogodek bo sestavljen iz treh zanimivih delov:

1. Predstavitev projekta URBAM

Spoznajte inovativen koncept, ki združuje urbano okolje s konceptom glampinga.

2. Okrogla miza s priznanimi govorci

Sodelovali bodo številni strokovnjaki in predstavniki iz nastanitvene industrije, med njimi:

– Leda Braskin, L.stile Glamping

– Grega Simcic Zorz, Locapgroup

– Simon Zagoricnik, Kaki-plac

– Matej Lisjak, Urban Glamping

– Romana Rejc, Eko Kamp Supot

3. Zaključno mreženje

Po končani okrogli mizi se pridružite mreženju, kjer boste lahko vzpostavili stike, poglobili razprave z govorci ter spoznali druge udeležence dogodka.

Okroglo mizo lahko spremljate tudi preko Zooma. Prijavite se na okroglo mizo o projektu URBAM preko spletnega obrazca, ki je na voljo na naslednji povezavi: https://lu.ma/syfqawne.

Skupaj bomo raziskovali nove priložnosti in se navdihovali. Pridružite se nam! 💡🌇🏕️

»Projekt URBAM sofinancirata Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije ter Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.«