MOBILNOST VISOKOŠOLSKIH UČITELJEV UP 2018-2021 – Gostujoča predavanja dr. Sabine Ličen

Doc. dr. Sabina Ličen je med 22. 2. − 25. 5. 2020 v okviru operacije »Mobilnost visokošolskih učiteljev Univerze na Primorskem 2018-2021« gostovala na Univerzi na Reki, Fakulteti za zdravstvene vede (Sveučilište u Rijeci, Fakultet zdravstvenih studija). Gostovanje je vključevalo neposredno pedagoško delo na študijskem programu 1. stopnje Zdravstvena nega in skupno raziskovalno delo. Gostovanje je ponudilo priložnost za utrjevanje in snovanje nadaljnjega skupnega pedagoškega in raziskovalnega dela tudi v prihodnjih letih.

Operacija Mobilnost slovenskih visokošolskih učitelejev 2018-2021.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.