Festival zdravja in umetnosti – 7. 4. 2017, CMK

Spoštovani!

Klub študentov občine Koper ob svetovnem dnevu zdravja pripravlja HeArt Fest, Festival zdravja in umetnosti!

Dogodek bo potekal 7. aprila v Centru mladih Koper, na Gregorčičevi 4.

Rdečo nit dogodka predstavlja povezava med zdravjem in umetnostjo, natančneje, področje pomoči z umetnostjo.

Dnevni program festivala se prične ob 9.30 v osrednji dvorani Centra mladih Koper in zaključi ob 19.30. Nadaljevali bomo s koncertom skupine Hamo & Tribute 2 Love s predskupino The Abluesment ob 21.00.

Na izbiro so celodnevne vstopnice in vstopnice za posamezne delavnice. Nekatere delavnice se bodo izvedle istočasno.

Prijave se zbirajo do srede, 5. aprila!

V prijavnem obrazcu izberite tiste, ki se jih boste udeležili.

Plačilo lahko izvedete osebno na info točki Kluba študentov občine Koper ali preko elektronskega računa, ki ga morate poravnati v roku treh dni. S prijavo oziroma plačilom si zagotovite mesto na delavnici. Ob izpolnitvi prijavnega obrazca boste prejeli povratni e-mail s podrobnejšimi informacijami.

Izpostavljamo: ob 10.00 – 18.00 FVZ-jeva tržnica zdravja: Zdrav življenjski slog rešuje življenja

Za več informacij lahko obiščete spletno stran: www.ksok.si ali FB stran: Klub študentov občine Koper!

Klub študentov občine Koper (KŠOK)
Club degli studenti del Comune di Capodistria (CSCC)
Students’ Association of Koper (SAK)
Cankarjeva 9a