Dogodek

• Ta event je minil.

INFORMATIVNI DNEVI UP FAKULTETE ZA VEDE O ZDRAVJU

12th februar 2016 | 09:00 - 17:00

Informativni dnevi so potekali 12. februarja 2016 ob 10.00 in 15.00 na sedežu fakultete v Izoli ter ob 10.00 v dislocirani enoti v Novi Gorici in 13. februarja 2016 ob 10.00 na sedežu fakultete. V uvodnem delu je potekala predstavitev študijskih programov 1. stopnje, po predstavitvi je sledil ogled prostorov fakultete. Poudarek ogleda so bile specialne učilnice za zdravstveno nego z lutkami ter drugimi simulacijskimi pripomočki ter specialna učilnica za dietetiko. V teh prostorih so visokošolski učitelji podajali informacije o poteku kliničnih oziroma praktičnih vaj v specialnih učilnicah ter ostale informacije o študijskih programih.

Ocenjujemo, da se je informativnih dnevov skupno udeležilo 415 udeležencev. S tako številčnim obiskom smo zelo zadovoljni, presenetil nas je zelo velik obisk v soboto, saj je bilo na ta dan po dosedanjih izkušnjah vedno manj obiskovalcev, tokrat smo jih od vseh terminov zabeležili največ. Večina kandidatov, ki je obiskala informativni dan, je bilo dijakov zadnjih letnikov srednjih šol, prišli so pa večinoma iz primorske in notranjske regije.

Date:
12th februar 2016