Dogodek

• Ta event je minil.

AJURVEDA – Naravna pot do zdravja

20th april 2016 | 08:00 - 17:00

Predaval je dr. Manivannan Ramasamy B.A.M.S., diplomiran ajurvedski zdravnik, ki izhaja iz družine klasičnih zdravnikov. Šolanje je zaključil na prestižni ajurvedski medicinski univerzi, the Tamil Nadu dr. M. G. R. Po petih letih šolanja je opravljal enoletno zdravniško prakso v eni najboljših ajurvedskih bolnišnic, A.V.P. Coimbatore Tamil Nadu, nato eno leto zdravil na Kitajskem, kasneje pa opravljal zdravniško delo v bolnišnici K.A.M. Ayurveda v Kerali, Indija, kjer je vodil oddelek za razstrupljanje telesa (pancakarma). Od avgusta 2010 dela kot ajurvedski zdravnik v Hiši Ayurveda v Ljubljani. Predavanje je potekalo v angleškem jeziku.

Udeleženci izobraževanja so spoznali osnovne principe ajurvede, od razstrupljanja in čiščenja telesa, spodbujanja imunskega sistema, obvladovanja stresa, upočasnjevanja staranja do obnavljanja izgubljene energije. Predstavljen je bil ajurvedski pogled na vzroke in procese bolezni, ter zdravljenje bolezni s pomočjo ajurvede (panchakarma razstrupljevalne terapije, pomen prehrane za zdravljenje).

Date:
20th april 2016