Vabilo k prijavi na Erasmus+ kombinirani intenzivni program (KIP)

Študente programa Zdravstvena nega (1. stopnja) vabimo k prijavi na Erasmus+ kombinirani intenzivni program (KIP), ki se bo v študijskem letu 2024/2025 izvajal na Metropolia University of Applied Sciences, Finska.

Tema KIP-a: Cancer Treatment in Finland.

KIP je sestavljen iz 5-dnevne fizične mobilnosti, ki bo potekala na Metropolia University of Applied Sciences (Finska) predvidoma v prvi polovici novembra 2024 ter študija na daljavo, ki bo potekal predvidoma 10. in 24. oktobra 2024 v popoldanskem terminu.

Program bo v celoti potekal v angleškem jeziku.

Z udeležbo na KIP-u bo študent pridobili 5 ECTS, ki jih bo mogoče uveljavljati za priznavanje v okviru notranje izbirnosti.

Prosimo, da namero o udeležbi na mobilnost sporočite na international@fvz.upr.si, najpozneje do petka, 16. avgust 2024.

Morebitna vprašanja glede KIP-a lahko posredujete na elektronski naslov: international@fvz.upr.si ali kristina.martinovic@fvz.upr.si

Vljudno vabljeni k sodelovanju!