Študentsko delo na projektu iz kibernetske varnosti starejših odraslih

Študenti:

• Ali vas zanima delo na multidisciplinarnem raziskovalnem projektu iz področja kibernetske varnosti starejših odraslih?
  • Ali bi radi pridobili znanja in izkušnje, ki jih boste lahko uporabili tudi v nadaljnjem kariernem razvoju?

Na Fakulteti za vede o zdravju Univerze na Primorskem (UP FVZ) v sodelovanju s Fakulteto za varnostne vede Univerze v Mariboru (UM FVV) izvajamo raziskovalni projekt E@ser – “Varna uporaba pametnih naprav med starejšimi: Nasproti na izobraževanju temelječi prevenciji kibernetske kriminalitete. V okviru projekta načrtujemo sodelovanje s študenti.

Tekom dela se boste seznanili z osnovnimi veščinami znanstveno-raziskovalnega dela (tj. pregleda literature, oblikovanje raziskave, izvedba raziskave z zbiranjem podatkov, analiza podatkov ter poročanje rezultatov) in spoznali projektno delo.

Za sodelovanje je predvideno plačilo v višini cca. 9,00 EUR/uro neto.

Zainteresirane študente vabimo, da izpolnijo obrazec (KLIK) in svojo vlogo pošljejo na e-mail: bostjan.zvanut@fvz.upr.si in anze.mihelic@um.si. Več podrobnosti boste spoznali na uvodnem sestanku, kjer se bomo pogovorili o podrobnostih sodelovanja.