2. Srečanje generacij UP FVZ

2. SREČANJE GENERACIJ UP FAKULTETE ZA VEDE O ZDRAVJU

Dragi diplomanti in študenti UP Fakultete za vede o zdravju!

V veliko veselje nam je, da lahko po lanskem uspešnem dogodku, že drugo leto zapored organiziramo 2. Srečanje generacij UP FVZ.

Diplomante, študente zaključnih letnikov 1. stopenjskih študijskih programov ter študente 2. in 3. stopnje vabimo, da s svojo prisotnostjo prispevate k sooblikovanju Alumni tradicije ter izkoristite odlično priložnost za druženje s svojo generacijo.

Pridružite se nam v petek, 31. maja 2024, ob 17. uri v vinski kleti Vinakoper.

Program si lahko ogledate TUKAJ.

Ker so mesta omejena, priporočamo, da s prijavo pohitite. Prijave na dogodek so OBVEZNE do vključno petka, 24. maja 2024, na povezavi https://forms.office.com/e/fDdE2QTbx2.

Vaša udeležba na dogodku je v celoti brezplačna (parkiranje pred Vinakoper, pijača in hrana na dogodku ter večerni program). Posebne želje glede pijače in/ali presežek zakupljene količine pijače so individualni strošek posameznika.

Z željo, da ohranjamo povezanost med različnimi generacijami diplomantov, profesorji, raziskovalci, sodelavci, študenti in partnerji iz okolja, vas s povabilom k udeležbi lepo pozdravljamo!

izr. prof. dr. Mirko Prosen,
predsednik Alumni kluba UP FVZ