TEDNA ODPRTIH PREDAVALNIC – TOP UP

Tedna odprtih predavalnic, ki bosta potekala od 21. 2. do 4. 3. 2022 pod skupnim akronimom TOP UP, sta nastala v želji, da bi dijakom ob splošnih informacijah in predstavitvah prikazali kako predavanja dejansko potekajo ter omogočili, da (čeprav na daljavo) začutijo utrip študija. Fakulteta za vede o zdravju ponuja nabor predavanj vseh svojih dodiplomskih študisjkih smeri.

Urniki predavanj so natančneje objavljeni na spletnih straneh članic kot tudi tukaj.

Spodaj je nabor predavanj Fakultete za vede o zdravju.

PROGRAM TOP UP NA UP FVZ

Datum in ura  Predavatelj  Vsebina  Povezava

četrtek, 24. 2.,

ob 8.00

doc. dr. Jernej Rošker  Atletika ZOOM povezava

petek, 25. 2.,

ob 8.00

doc. dr. Jernej Rošker Osnove kondicijske priprave ZOOM povezava

petek, 25. 2.,

ob 17.00

doc. David Ravnik, Ph.D. (Republika Češka) Z zdravjem povezan življenjski slog ZOOM povezava

sreda, 2. 3.,

ob 16.15

dr. Tadeja Jakus Prehrana ZOOM povezava

petek, 4. 3.,

ob 16.15

dr. Helena Skočir Preprečevanje bolnišničnih okužb ZOOM povezava

Obštudijske športne dejavnosti bodo na voljo na aktivnih odmorih, ki jih dnevno organizira ŠportUP. Karierni center je pripravil zanimiva predavanja širokega znanja.

Datum in ura  Predavatelj  Vsebina  Povezava
vsak dan med tednom, ob 13.15 ŠPORT UP Šport UP: Aktivni odmori  ZOOM povezava
ponedeljek, 21. 2., ob 18.00 Zoom Pilates  ZOOM povezava
sreda, 23. 2., ob 18.00 Zoom Joga  ZOOM povezava
ponedeljek, 28. 2., ob 18.00 Zoom Pilates  ZOOM povezava
sreda, 2. 3., ob 18.00 Zoom Joga  ZOOM povezava
ponedeljek, 21. 2., ob 10.00 VPISNA SLUŽBA UP Predstavitev prijavno-sprejemnega postopka in pomoč pri prijavi (PPT)  ZOOM povezava
ponedeljek, 28. 2., ob 10.00 Predstavitev prijavno-sprejemnega postopka in pomoč pri prijavi (PPT)  ZOOM povezava
sreda, 23. 2., ob 10.00 ŠTUDENTSKI DOMOVI UP Informacije glede študentskih domov  ZOOM povezava
sreda, 2. 3., ob 10.00 Informacije glede študentskih domov  ZOOM povezava
po dogovoru KARIERNI CENTER UP Blanka Palčič: Karierno svetovanje Kontaktiraj nas!