2. istrski maraton – Vabilo prostovoljcem

Vabimo študente obeh študijskih smeri (zdravstvena nega in prehransko svetovanje – dietetika) ter obeh stopenj (dodiplomski in podiplomski), ter visokošolske učitelje in sodelavce k prostovoljstvu na 2. Istrskem maratonu. Slednji bo potekal v nedeljo 12. aprila 2015. Študentje nižjih letnikov lahko sodelujejo kot redarji ter pri razdajanju napitkov na sami progi, medtem ko lahko študentje višjih letnikov sodelujejo tudi pri končnih kilometrih maratona kot spodbuda tekačem in pomoč drugim službam. Za vsakega prostovoljca bo poskrbljeno s hrano, prejel pa bo tudi spominsko majico ter priznanje. Več informacij lahko najdete tudi na spletni strani maratona, in sicer: www.istrski-maraton.si.

Kandidati za prostovoljce se lahko prijavite pri obeh koordinatorjih na Fakulteti za vede o zdravju UP, in sicer do 08. 03. 2015:

Doc. dr. David Ravnik: david.ravnik@fvz.upr.si

Aljaž Božič: bozic.aljaz93@gmail.com